Szare Paznokcie na Jesień – TOP 24 Niesamowite Inspiracje na Ten Sezon!

Wraz ze zmianą pory roku zmieniają się trendy paznokciowe, za którymi warto nadążać. Jesienią stawiamy na bardziej stonowane kolory, dlatego też wszelkie neony i soczyste barwy, niestety musimy odłożyć na bok, kolejnego lata przyjdzie również i na nie pora.

Pomysły na paznokcie na jesień również zaskakują, na topie jest mnóstwo niesamowitych zdobień i kolorów nawiązujących do tej pory roku. Motywy liści, geometryczne wzory, czy złote zdobienia to najczęściej wybierane wzorki na jesień. Jeśli chodzi o kolory na jesień, to będzie to przede wszystkim bordo, brąz, czerwień, a także szary.

Szare paznokcie to bardzo uniwersalny wybór, ponieważ sprawdzą się na co dzień, a także na inną ważną okazję. Wyglądają niby klasycznie, a jednak mają w sobie coś oryginalnego. Świetnym dodatkiem do szarego manicure będzie ciekawe zdobienie czy też ombre. Możliwości mamy wiele.

W dzisiejszym wpisie zgromadziliśmy dla Was aż 24 niesamowite inspiracje na szare paznokcie, które są na topie w tym sezonie. Zapraszamy serdecznie. Na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie.

źródło
źródło
źródło
źródło


Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie