Jakość lakierów hybrydowych. Jak ocenić?

Lakiery hybrydowe stały się już kultowym produktem. Zastosowanie hybryd daje ogromne możliwości jeśli chodzi o kolor, efekt, trwałość i satysfakcję z wykonanej stylizacji. I nie zapominajmy, że zadowolenie Klientki i jej radość z pięknej stylizacji jest bezcenne ?. Jak rozpoznać dobry lakier hybrydowy?Na rynku są tysiące marek, miliony kolorów i setki tysięcy możliwości. Ale na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Krycie – najważniejszy chyba element i podstawy. Odpowiednie krycie lakieru hybrydowego (jedna warstwa) powoduje, że pracujemy szybciej, łatwiej i oczywiście mniej zużywamy produktu. Dlatego bardzo ważne jest, żeby lakier hybrydowy miał odpowiednią formułę, konsystencję i krył w odpowiedni sposób. Jak sprawdzić czy lakiery dobrze kryje? Niestety nie jest to za bardzo możliwe na oko. Trzeba przetestować. Najlepiej pomalować na próbę, najlepiej przezroczysty próbnik, wziąć pod światło i bez problemu będziemy widzieć efekt jednego krycia

Samopoziomowanie– kolejna ważna kwestia. Jak lakiery będzie układał się na paznokciu po nałożeniu, im bardziej precyzyjnie tym lepiej. Mniej pracy dla nas. Dlatego bardzo ważna jest konsystencja danego lakieru hybrydowego.

Pędzelek – to jest klasyka. Pędzelek musi być odpowiednio docięty, precyzyjny, niepostrzępiony i mieć odpowiednią formę. Dlatego wtedy malowanie zwłaszcza przy skórkach będzie łatwe, precyzyjne i to na pewno będzie miało wpływ na czas pracy i końcowy efekt. Jak sprawdzić czy pędzelek jest precyzyjny i dobrze docięty? Otworzyć buteleczkę i sprawdzić po prostu jak wygląda i jak się układa. W przypadku pędzelka ważne są też własna preferencja i technika malowania. Ale odpowiednio przycięty pędzelek powoduje na pewno duże ułatwienie przy aplikacji danego lakieru hybrydowego.

Trwałość – 4 tygodnie minimum. Większość producentów podaje właśnie taki czas utrzymania się hybrydy na paznokciach. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić trwałości na oko. Oczywiście na trwałość lakiery ma znaczenie wiele elementów. Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia, zastosowanie dobrej bazy, jakość topu, nasz warsztat i jeszcze kilka mniej ważnych elementów. Dlatego trwałość stylizacji, jej efekt nie jest tylko związana z jakością lakieru hybrydowego.


Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro to zdecydowanie dobry wybór. Odpowiednia pigmentacja, idealne krycie nawet przy pierwszej warstwie, pędzelek do precyzyjnego malowania. Cena na poziomie 23,99 nie przyprawia o zawrót głowy.

Bardzo ciekawym i unikatowym elementem jest buteleczka lakieru w kolorze lakieru. Oprócz numeru koloru, który znajduje się na zakrętce z góry, kolor buteleczki praktycznie idealnie oddaje kolor na paznokciu.Dlatego w łatwy sposób można dopasować kolor do stylizacji i pokazać kolor Klientce bez otwierania buteleczki. Ten same zabieg jest idealnie zastosowany nawet przy Glittera’ch albo lakierach z drobinkami. Dobór koloru jeszcze nigdy nie był tak perfekcyjny.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie