Jakie Kolory Paznokci na Jesień? TOP 25 Mega Modnych Inspiracji na Jesienny Manicure dla Was

Z pewnością wiele z Was zadaje sobie pytanie, jakie kolory paznokci na jesień będą odpowiednie. Na naszej stronie paznokciowo.pl przedstawiamy Wam listę najgorętszych trendów paznokciowych tego sezonu.

W dzisiejszym wpisie znajdziecie mnóstwo ciekawych inspiracji na modny manicure, który z pewnością zachwyci wiele z Was. Jesienne paznokcie znacznie się różnią od tych, które wybierałyśmy podczas cieplejszych miesięcy. W okresie wakacji bardzo często sięgałyśmy po soczyste i neonowe barwy, które podczas jesieni należy odłożyć na bok. W sezonie jesiennym większość kobiet decyduje się na chłodniejsze, bardziej stonowane kolory, które wyglądają bardzo elegancko i ponadczasowo.

Jakie kolory paznokci na jesień wybrać?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, jesienne trendy paznokciowe skupiają się na stonowanych barwach, do których zaliczamy oczywiście brąz, bordo, fiolet, szary, czarny, granat, a także butelkową zieleń.Jesienne wzorki na paznokcie również różnią się od tych, które wybieramy podczas lata. W tym sezonie są to motywy liści, geometryczne zdobienia i wiele innych. W poniższej galerii zobaczycie mnóstwo pięknych inspiracji na jesienny manicure, który z pewnością wpadnie Wam w oko. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią. Na pewno znajdziecie coś idealnego na ten sezon!

źródło
źródło
źródło
źródło


Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie