Najmodniejsze Inspiracje na Krótkie Paznokcie – Galeria

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Jednak nie zawsze możemy pozwolić sobie na długie paznokcie i wyraziste, przykuwające wzrok kolory. Krótkie paznokcie również mogą wyglądać pięknie, a także wpisywać się w obecnie panujące trendy.

Krótkie paznokcie mają także swoje zalety, a mianowicie, ułatwiają nam pisanie na klawiaturze, oraz zmniejszają ryzyko różnego rodzaju zadrapań. Jeśli pracujecie w biurze lub salonie kosmetycznym, warto postawić na nieco delikatniejszy manicure i nie przesadzać z długością.

Szukając inspiracji na krótkie paznokcie, warto postawić na jasne barwy, ponieważ ciemne kolory skracają płytkę paznokci, a w przypadku krótkich paznokci powinniśmy tego unikać. Możemy wzbogacić swój manicure także ciekawych zdobieniem, które w przypadku krótkich pazurków prezentują się równie pięknie.

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy Wam najciekawsze inspiracje na krótkie paznokcie, które są na topie w tym sezonie. Na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie!

źródło
źródło
źródło
źródło
źródło


Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie