Alternatywa dla hybrydy – moc keratyny, witaminy E i olejku jojoba w Vinyluxie od CND i Ekert!

Lakiery winylowe Vinylux to zdecydowanie jeden z najlepszych zamienników dla lakierów hybrydowych. Wiele kobiet coraz częściej sięga po oryginalne lakiery Vinylux, zamiast po popularną hybrydę. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego Vinylux od CND i Ekert zyskał tytuł alternatywy dla hybrydy?

Największą zaletą lakierów winylowych Vinylux jest duża wytrzymałość – stylizacje winylowe są znacznie trwalsze niż stylizacje wykonane lakierami klasycznymi. To wszystko dzięki ich unikatowej formule, która jakiś czas temu została wzbogacona o składniki pielęgnujące najwyższej jakości – keratynę, olejek jojoba oraz witaminę E. Dzięki temu jeszcze łatwiej można połączyć stylizację z pielęgnacją!
Wystaw dłonie ku promieniom słońca!

Lakiery winylowe Vinylux nie wymagają użycia lamy LED lub UV. Pomalowane paznokcie wystarczy wystawić na działanie naturalnego światła, aby lakier odpowiednio wysechł.

Metoda dwufazowa

Vinylux to metoda dwufazowa – wystarczy tylko wybrany kolor oraz top Vinylux, aby móc stworzyć swój idealny manicure. W systemie Vinylux nie występuje baza, ponieważ każdy kolor ma już jej właściwości. Dzięki temu manicure winylowy jest szybszy niż ten klasyczny – można od razu aplikować kolor na prawidłowo przygotowaną płytkę paznokcia.

Koniec z folią aluminiową!

Lakier winylowy Vinylux zmywa się z paznokci przy pomocy tradycyjnego zmywacza. Paznokci nie trzeba zawijać w folię aluminiową, jak ma to miejsce w przypadku hybrydy. Co więcej, dzięki delikatnemu preparatowi Product Remover Ekert (o zapachu zielonej herbaty i ogórka lub arbuza) lakier schodzi bez żadnego problemu, a paznokcie są w idealnej kondycji!

Gdzie można dostać oryginalne lakiery winylowe Vinylux?

Oryginalne lakiery winylowe Vinylux od CND i Ekert można dostać w warszawskim showroomie Ekert przy ulicy Rudnickiego lub poprzez sklep internetowy: www.ekertnails.plUdostępnij...

Polecane Dla Ciebie