Lśnienie i Blask na Paznokciach – Kolekcja Gilertty od Constance Carroll

Chciałabyś nadać swojej stylizacji odrobinę blasku? A może znudziły Ci się klasyczne stylizację? Constance Carroll ma na to świetne rozwiązanie tworząc wspaniałą kolekcję lakierów hybrydowych z dodatkiem błyszczących drobinek.

Kolekcja Gilertty to aż 20 fantastycznych, błyszczących lakierów hybrydowych. Dzięki nim sprawisz, że żadna z Twoich stylizacji nie będzie nudna. Lakiery cechują się odpowiednią konsystencją, nie spływają na skórki, samopoziomują się w 3 sek. Dzięki czemu rozprowadzają się równomiernie bez pozostawianie smug. Mają świetne krycie już po pierwszej warstwie oraz wygodny pędzelek pozwalający na perfekcyjne wykonanie manicure pod same skórki abyś mogła się cieszyć dłużej swoją stylizacją.

Oferta kolorystyczna została mocno zróżnicowana, tak aby każda z nas mogła wybrać coś idealnego dla Siebie. Zaczynając od klasycznych i delikatnych beżu, stonowane brązy, delikatne szarości po ogniste czerwienie i soczyste zielenie.
W połączeniu z klasyczna kolekcją lakierów hybrydowych Constance Carroll mamy nieograniczony wachlarz możliwość w tworzeniu stylizacji.

Daj się ponieść swojej fantazji i stwórz manicure idealny dla Ciebie. Na naszej stronie internetowej Constance Carrol w zakładce inspiracje można również podejrzeć stylizację wykonane przy użyciu lakierów hybrydowych z kolekcji Gilertty.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie