Jesienna Stylizacja Paznokci Lakierami Hybrydowymi Constance Carroll

Witajcie! Za oknem brzydka pogoda, coraz trudniej o słoneczne promienie. Termometr pokazuje coraz mniej kresek na plusie. Mamy już kalendarzową jesień. Z szafy wyciągamy puchowe kurtki i grube szaliki. Zmiany nie zachodzą tylko w pogodzie czy naszej garderobie, pojawiają się również na naszych dłoniach. Mowa oczywiście o paznokciach.

Kolejna pora roku w świecie paznokci oznacza zupełnie nowe trendy. Pojawił się kolejny „Must Have”, który musi się znaleźć na paznokciach każdej z Nas.Tej jesieni modny jest kolor musztardowy, brąz oraz bordo. Paznokcie możemy pokryć topem z połyskiem bądź matowym dla urozmaicenia stylizacji. Oczywiście modne jest również zdobienie a konkretnie listki! Tak to właśnie one są HITEM, jest ich teraz mnóstwo. Gdy szukałam w Internecie inspiracji na stylizacje paznokci często na nie napotykałam. Sama postanowiłam je wykonać.

Stylizację paznokci wykonałam produktami Constance Carroll. Użyłam lakierów:

Paznokcie palca środkowego oraz kciuka pomalowała lakierem 128. Paznokcie palca małego oraz wskazującego pomalowałam lakierem 326, dodatkowo na paznokciu palca małego nałożyłam jedną warstwę lakieru 283G. Na paznokciu palca serdecznego nałożyłam lakier 210 a następnie wykonałam zdobienie lakierami 210, 128, 220G.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie