Błękitne Paznokcie – Najmodniejsze Inspiracje z Sieci!Błękitne paznokcie to idealny pomysł na modny manicure w tym sezonie! Czarujący i delikatny odcień niebieskiego, zwany także jako baby blue cudownie prezentuje się na dłoniach.

Błękitne paznokcie bardzo ładnie komponują się ze różnego rodzaju stonowanymi kolorami, takimi jak beż czy biel. Osoby lubiące nieco bardziej wyrazisty i kolorowy mani, mogą go połączyć z innymi, pastelowymi barwami. Dodatkowo błękitne paznokcie można także urozmaicić ciekawym zdobieniem, dzięki czemu będą jeszcze piękniejsze. Paznokcie w kolorze baby blue świetnie komponują się także z różnymi brokatami, szczególnie ze srebrem. Warto podczas wyboru stylizacji w kolorze błękitu rozważyć dodatek brokatu.

Jeśli macie ochotę na wykorzystanie tej pięknej barwy do stylizacji swoich paznokci, koniecznie zostańcie z nami. Zgromadziliśmy dla Was galerię, która zawiera cudowne propozycje na błękitny manicure. Z pewnością każda z Was znajdzie coś, co będzie dla niej inspiracją podczas wizyty u kosmetyczki.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie