Ślubne stylizacje paznokci

Ślub jest bardzo ważnym elementem w naszym życiu. Wydarzenie, które pozostawia wiele pozytywnych emocji nie tylko dla nowożeńców ale dla całej rodziny i przyjaciół. Wszyscy wiemy, że wydarzenie w postaci ślubu jest relatywnie krótkie w porównaniu do przygotowań z tym związanych. Planowanie ślubu odbywa się dużo wcześniej i zaczyna się nawet na 2 lata do przodu.

Perfekcyjnie zaplanowana impreza ślubna to klucz do sukcesu. Zaplanowanie imprezy to długa lista zadań oraz czynności, które trzeba zrealizować. Na każdej liście ślubnej znajdują się pozycje dedykowane dla panny młodej – suknia, makijaż oraz paznokcie. Te elementy są tak ważne, że nie sposób ich pominąć. Skoncentrujmy się na ostatnim ale bardzo ważnym elemencie jakim jest odpowiednia stylizacja paznokci podczas tak ważnego wydarzenia.

Odpowiednia stylizacja paznokci nie jest łatwym wyborem dla żadnej z nas. Nasz wygląd podczas całej imprezy musi współgrać ze sobą i odpowiednio się komponować. Paznokcie są bardzo ważne ale stanowią tylko „przedłużenie” efektu końcowego. Z drugiej jednak strony stylizacja paznokci ślubna musi spełniać wszystkie nasze oczekiwania. Z jednej strony dostojna, stonowana i dostosowana do uroczystości. Z drugiej jednak strony może być trochę zwariowana, oryginalna i odpowiednio korespondująca do imprezowej części całej imprezy.

Nasza rekomendacja to zdecydowanie róże oraz wariacje kolorystyczne związane z tym kolorem. Takie kolory gwarantują nam efekt młodości, świeżości a zarazem zachowują odpowiedni charakter i szyk. Kolor różowy i różne odcienie tego koloru dają nam ogromne możliwości. Z jednej strony spokojny stonowany kolor odpowiednio przygotowany na paznokciach nada indywidualnego i zmysłowego charakteru.

Kolor różowy nie jest i nigdy nie był kolorem podstawowym. Jest to tak zwana barwa pośrednia pomiędzy białym a czerwonym. Cały czas kolor różowy kojarzy nam się z miłością, symbolem ciepła, namiętności ale również niesie ze sobą jeszcze bardziej optymistyczne znaczenie takie jak pogoda ducha, wdzięk i urok. Dodatkowo połączenie różu daje olbrzymie możliwości jeśli chodzi o nowe inspiracje oraz stylizacje.

Wszystkie hybrydy Constance Carroll Pro są odpowiednio testowane przez stylistów paznokci, którzy sprawdzają ich jakość i tworzą wiele ciekawych inspiracji. Najlepsze produkty muszą być odpowiednio sprawdzone i przetestowane.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro cechują się następującymi elementami:

  • trwałość do 4 tygodni,
  • nie pozostawiają smug,
  • kryją już za pierwszą aplikacją,
  • bardzo dobrze się „samopoziomują”.

Zapoznaj się z lakierami hybrydowymi Constance Carroll Pro i daj się ponieść fantazji. Pamiętaj, że ograniczać Ciebie może tylko Twoja fantazja.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie