Owocowe kolory hybrydowe

Świeżo i dobrze wyglądające paznokcie to klucz do sukcesu. Świeżo oznacza zdrowo, naturalnie i energetycznie. Paznokcie każdej kobiety to niepowtarzalny i nieograniczony styl, który nigdy nie ma końca. Lakiery hybrydowe to wiele możliwości, kolorów i niepowtarzalnych inspiracji.

Nasza propozycja to wybuchowe letnie kolory, MIX kolorów, które można porównać z koktajlem owocowym. Temperatura na dworze odpowiednia, żar leje się z nieba a Twoje paznokcie muszą wyglądać odpowiednio zawsze i wszędzie.Letnie paznokcie, które pobudzają, inspirują a zarazem idealnie pasują na wiele okazji. Nie każda z nas musi być stonowana, spokojna i gładko przemierzać świat. Niektóre kobiety potrzebują więcej kolorów, więcej wariactwa w życiu i większej niezależności. Dlatego owocowe kolory to jest ten styl, który na pewno pokaże spontaniczny, zwariowany charakter każdej z nas

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro to wiele możliwości, wiele barw i wiele stylizacji. Nasza propozycja to owocowo-wybuchowe kolory, które dodadzą szyku, uroku oraz dużego kopa energii dla każdej z nas. Hybrydy Constance Carroll Pro to ponad 100 odpowiednio dobranych kolorów gdzie każda z nas znajdzie swój niepowtarzalny charakter i dostosuje styl do własnego „Ja”. Nieskończenie wiele stylizacji, nieskończenie wiele pomysłów, które spowodują, że będziesz wyglądać obłędnie. Plaża w dzień, słońce, deszcz i dużo wody. Cytrusowe kolory hybrydowe to jest mocna, która doda energii oraz uroku.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro to produkty najwyższej jakość. Bardzo dobre krycie już za pierwszym „pociągnięciem” pędzelka, nie pozostawiają smug oraz bardzo dobrze się samopoziomują. Efekt gwarantowany nawet do 4 tygodni. Daj się ponieść fantazji w tym roku, poczuj ten żar z nieba i wyglądaj naprawdę obłędnie i wyraziście tego lata.

Lakiery hybrydowe Constance CarrollPro to prawdziwa implozja barw, szyk styl i elegancja. To kolory tak wyraziste, tak dominujące, że Twoja stylizacja na pewno zostanie na długo zapamiętana. Bądź sobą i pokaż swoje nowe oblicze.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie