Odżywki do paznokci – Czy warto stosować?

Dobrze wyglądające paznokcie to nie tylko odpowiedni kolor, blask czy połysk. Naturalny wygląd oraz kształt jest najważniejszy i stanowi największą wartość.

Żadna nawet bardzo udana stylizacja nie będzie odpowiednio wyglądać jeśli płytka paznokcia, bądź okolice paznokcie nie będą w pełni zdrowe. Utrzymanie zdrowych paznokci nie jest trudną czynnością. Kilka kluczowych elementów, o których trzeba pamiętać i paznokcie każdej kobiety będą wyglądać naprawdę efektownie i zdrowo. Po pierwsze nie można niszczyć paznokcia. Długotrwały kontakt z wodą, chemią domową, detergentami negatywnie wpływa na wygląd. Założenie rękawiczek ochronnych jest wystarczające, zapobiega i przeciwdziała. Niestety chemia domowa i detergenty to nie jedyny element i czynnik wpływający negatywnie na nasze paznokcie.

Odżywki do paznokci Constance Carroll to bardzo efektywny sposób na zadbane i zdrowo wyglądające paznokcie. Regeneracja paznokcia nigdy jeszcze nie była tak łatwa i szybka. Odżywki Constance Carroll mają leczniczy wpływ na płytkę paznokcia oraz skórki. Specjalnie dobrane składniki odżywcze, które maksymalizują efekt i zapewnią 100% bezpieczeństwo w ich użyciu.Odżywki do paznokci Constance Carroll to produkt, który musimy posiadać w naszej kosmetyczce. Producenci lakierów, salony stylizacji paznokci prześcigają się w tworzeniu nowych kolorów, nowych wzorów. Nasza chęć posiadania pięknych paznokci jest coraz silniejsza. Niestety nikt nie zadba o nasze paznokcie lepiej niż my same. Dlatego nasze paznokcie bez odpowiedniej domowej opieki nie poradzą sobie z nasza energią, pasją i charakterem. Warto regularnie stosować odżywki do paznokci Constance Carroll i wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie produkty.

Proste i domowe metody ochrony paznokci są najbardziej skuteczne i dodatkowo najmniej inwazyjne. Dbaj o swoje paznokcie w łatwy i praktyczny sposób z odżywkami Constance Carroll.

Sos NailRebuilder – regeneracja i wzmocnienie paznokci

Zawiera ekskluzywny olejek z żywicy pistacjowej, cennej substancji, która działa leczniczo i wzmacniająco na paznokcie. Formuła jest oparta na nitrocelulozie, która zapewnia niesamowity połysk. Zawiera filtr UV , aby zapobiec przebarwieniom. Płynna formuła sprawia, że aplikacja jest łatwa, a czas wysychania krótki.

7 in 1

Kompletny program odnowy, wzbogacony w substancje aktywne. Zawiera acetylometioninę i peptyd o strukturze keratyny, które razem wzmacniają paznokcie i zapobiegają pękaniu. Zawiera Hexanal*, środek wzmacniający, który znacząco poprawia kondycję paznokci. Aminokwasy energetyzują i pobudzają wzrost paznokci. Witamina E i ekstrakt z fiołka nawilżają, działają przeciw utleniająco i ochronnie. Formuła wzbogacona olejkiem arganowym i olejkiem z baobabu, które mają właściwości odżywcze. Biała, nieprzejrzysta formuła na bazie nitrocelulozy zwiększa połysk i ukrywa niedoskonałości.

GrowStrong – głębokie wzmocnienie i przyspieszacz wzrostu paznokcia.

Oparty na wodzie żel zawierający kompleks Multi-minerałów, witaminę E oraz fosforan magnezu ,które zapobiegają utlenianiu się lakieru oraz D-Panthenol wzmacniający paznokcie i przyśpieszający ich wzrost.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie