Letnie inspiracje hybrydowe

Lato to duże wyzwanie dla każdej z nas. Zmieniająca się pogoda i aura dookoła wpływa jak najbardziej pozytywnie na nasze nastawienie do życia. Lato zaczęło się gorące, teraz przyszło ochłodzenie oraz deszcze. Ale nasze paznokcie muszą wyglądać dobrze niezależnie od pogody.

Okres letni to moment, w którym łapiemy wiatr w żagle. Czas, w którym wchodzimy w nowy, szybszy bieg. Dlaczego nie zaszaleć na sportowo z lakierami hybrydowi, dlaczego nie zrobić coś bardziej oryginalnego. Linia Constance Carroll Pro dla bardzo wymagających, sportowych wyzwań posiada w swojej ofercie idealne kolory, które pokażą sportowego pazura. Kiedy zmienić swój styl, kiedy zmienić kolor paznokci na bardziej ekscentryczne. Tylko w lato!!!!

Najważniejsze to nie bać się wyzwań, stawiać sobie coraz wyżej poprzeczkę i dążyć do osiągnięcia celu małymi krokami. Tak właśnie wygląda sport w 21 wieku. Cele, które sobie stawiamy, emocje, które z nimi podążają muszą zostać odpowiednio przygotowane, zaplanowane i rozliczone w przyszłości. Sportowe i aktywne paznokcie to nie jest łatwa sprawa. Nasza propozycja to miks i eksplozja kolorów. Świeże i wyraziste stylizacje, która dodadzą szyku oraz odpowiedniej energii.


Daj się ponieść swojej fantazji, bądź aktywna i w sportowym charakterze rozpocznij nowy sezon. Świeże kolory, rozpoznawalne barwy, charakterystyczne stylizacje. To jest coś co może wnieść dużo energii, pozytywnej energii oraz siły do większej aktywności.

Kolekcja sportowa lakierów hybrydowych Constance Carroll Pro to niesamowity i energetyczny zastrzyk, który pobudzi do działania największych zwolenników domowego ogniska. Dostarczy siłę, pomysły oraz inspirację dla aktywnego wypoczynku.

Wszystkie hybrydy Constance Carroll Pro są odpowiednio testowane przez stylistów paznokci, którzy sprawdzają ich jakość i tworzą wiele ciekawych inspiracji. Najlepsze produkty muszą być odpowiednio sprawdzone i przetestowane.

 

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro cechują się następującymi elementami:

  • trwałość do 4 tygodni,
  • nie pozostawiają smug,
  • kryją już za pierwszą aplikacją,
  • bardzo dobrze się „samopoziomują”.

Zapoznaj się z lakierami hybrydowymi Constance Carroll Pro i daj się ponieść fantazji. Pamiętaj, że ograniczać Ciebie może tylko Twoja fantazja.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie