Lakiery winylowe- Nie tylko lakierami hybrydowymi świat żyje

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Nadają indywidualny charakter, dodają blasku oraz kolorytu. Paznokcie stanowią codzienną i naturalna część naszej „garderoby”. Odpowiednia stylizacja może być dopasowana do naszych cech charakteru, chwilowego samopoczucia czy dopasowana do sytuacji.

Kolorystyka i moda bardzo szybko się zmieniają. Co chwila pojawiają się nowe i bardziej wyraziste motywy. Szukając pomysłu na swoje paznokcie każda kobieta powinna przede wszystkim kierować się własnym gustem oraz idealnym dopasowaniem do samej siebie. Wtedy właśnie, jesteśmy w stanie zachować balans pomiędzy zdrowym wyglądem a indywidualnością. Nawet najlepiej wyglądający manicure nie będzie wyglądał dobrze jeśli nie będzie dopasowany do właścicielki.Paznokcie mogą wyglądać niesamowicie, obłędnie i można na nich wyczarować każdy wzór oraz motyw. Ograniczać nas może tylko nasza kreatywność. Dlatego daj się ponieść fantazji i przygotuj swoją własną, niepowtarzalną i charakterystyczną dla siebie stylizacje paznokci.

Lakiery winylowe od Constance Carroll to propozycja dla kobiet, które nie mają czasu na regularne wizyty w salonach stylizacji. Dodatkowo są przeznaczone dla kobiet, dla których malowanie paznokci sprawia przyjemność i możliwość przetestowania własnej kreatywności.

Lakier winylowy jest połączeniem lakieru hybrydowego i lakieru klasycznego. Efekt jest podobny do lakieru hybrydowego (utrzymuje się przez długi czas) a nie trzeba używać podczas aplikacji lampy UV/LED – jest utrwalany za pomocą światła naturalnego. Lakier winylowy nie niszczy płytki paznokcia i wchodzi w neutralną reakcję. Ze względu na zawartość polimerów winylowych, lakier winylowy jest bardzo trwały i chroni płytkę paznokcia przed uszkodzeniami.

Lakier do paznokci z winylem, który po nałożeniu na paznokcie pozostawia długotrwały efekt trwałości połysku. Każdy lakier posiada innowacyjny pędzelek 4D BIG SUPER BRUSH o podwójnej ilości włosia formowanego. Ułatwia on rozprowadzenie lakieru na płytce i skraca czas aplikacji. Jedno pociągnięcie pędzelkiem pozwala umieścić produkt tam gdzie powinna się znaleźć. Głębokie szlifowanie włosia do 4,5 mm zapobiega tworzeniu się bruzd. Mała kuleczka na dnie buteleczki umożliwia lepsze wymieszanie lakieru. Zapewnia idealne krycie i piękny połysk.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie