Lakiery winylowe. Tradycja w pięknym stylu.

Prostota w sposobie aplikacji oraz trwałość odpowiedniej stylizacji paznokci to tylko niektóre cechy lakieru winylowego Constance Carroll. Polimery winylowe zawarte w naszych lakierach powodują, że z upływem czasu kolor nie traci swojej barwy i nasycenia oraz nie kruszy się i nie pęka. Łatwa i szybka aplikacja lakieru winylowego powoduje, że praktycznie codziennie możemy dostosować indywidualny charakter Twoich paznokci do rytmu dnia. Lakiery winylowe Constance Carroll to wiele możliwości, kompletna paleta barw. Dopasowanie indywidualnego charakteru do swoich oczekiwań nie stanowi najmniejszego problemu.Lakier do paznokci z winylem, który po nałożeniu na paznokcie pozostawia długotrwały efekt trwałości połysku. Każdy lakier posiada innowacyjny pędzelek 4D BIG SUPER BRUSH o podwójnej ilości włosia formowanego. Ułatwia on rozprowadzenie lakieru na płytce i skraca czas aplikacji. Jedno pociągnięcie pędzelkiem pozwala umieścić produkt tam gdzie powinna się znaleźć. Głębokie szlifowanie włosia do 4,5 mm zapobiega tworzeniu się bruzd. Mała kuleczka na dnie buteleczki umożliwia lepsze wymieszania lakieru. Zapewnia idealne krycie i ma piękny połysk.

Lakier winylowy Constance Carroll nakładamy bezpośrednio i odpowiednio oczyszczoną płytkę paznokcia. Aplikacja lakieru winylowego nie różni się niczym od nakładania zwykłego lakieru do paznokci. Jeżeli jeszcze bardziej chcemy „wyciągnąć” kolor, uzyskać bardziej intensywną barwę możemy nałożyć lakier podwójnie. W naszej ofercie produktowej znajdziesz kompletne portfolio produktów do aplikacji lakierów winylowych Constance Carroll. Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej lakierów, posiadamy bazy, topy ora zmywacze. Kompletne zestawy do pięknie i indywidualnie wyglądających paznokci.

Dzięki zastosowaniu lakierów Constance Carroll Syreni Pył możesz nadać niepowtarzalny blask oraz efekt. Bądź oryginalna w każdej sytuacji życiowej oraz zawodowej. Syreni pył to niesamowity efekt wizualny każdych paznokci. Kolory zmieniające się na każdą chwilę, piękny i zdrowy wygląd paznokcia przy zachowaniu indywidulanego charakteru. Połączenie lakieru Constance Carroll Syreni Pył z lakierami winylowymi Constance Carroll daje ogromne możliwości stylizacji. Szeroka paleta barw, nieograniczone możliwości i efekt, który może Ciebie zaskoczyć. Można powiedzieć nawet więcej. Nawet przy użyciu tych samych barw efekt końcowy może być zupełnie inny i niespotykany, może zaskoczyć na prawdę każdego.

Lakier do paznokci z drobinkami kolorowego pyłku, który nadaje efekt mieniącej się tafli. Dodatkowo nadaje różne efekty w zależności od tego na jaki kolor jest nakładany.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie