Hybrydowe Inspiracje – kolor dżinsowy

Kolor niebieski, granatowy czy błękitny, szczególnie w stylizacji paznokci może odgrywać bardzo ciekawą i ważną rolę. Kolor dżinsowy jeśli go odpowiednio wykorzystamy to jeszcze bardziej może pokazać indywidualny charakter oraz wnieść naprawdę świeży powiew. Sam kolor niebieski ma olbrzymie możliwości i niespotykaną wszechstronność. Ale zacznijmy od początku.

Już dawno temu Levi Strauss stworzył spodnie w charakterystycznym niebieskim kolorze. Od razu założył sobie, że mają to być spodnie, które przetrwają naprawdę wiele. Jego grupą odbiorców mają być farmerzy, rolnicy, którzy bardzo często pracują w ciężkich warunkach atmosferycznych. Nie bez przyczyny został wykorzystany kolor niebieski, który stanowi charakterystyczną cechę autora spodni. Kolor niebieski jest to kolor, który charakteryzuje się lekkością. Często i nie bez przyczyny jest łączony i powiązany z niebem i chmurami. Kolory niebieskie nadają wrażliwości, kojarzą się z otwartością oraz olbrzymią przestrzenią. W starożytnej Grecji kolor niebieski kojarzył się największymi bóstwami. Wiele osób odwołuje się przy tym kolorze do uduchowienia, pokoju oraz higieny ciała i umysłu. Kojarzy się z wodą (źródłem życia), lodem ale również z nadzieją, dynamizmem oraz kreatywnością.
Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro w różnych odcieniach niebieskiego dają wiele możliwości. Nadaje świeżości i lekkości. Dodają wdzięku oraz pewności siebie w sposób bardzo stonowany ale zarazem i głęboki. Nadaje bardzo pozytywnego wizerunku, kojarzy się z przyjaźnią, optymistycznym nastawieniem do świata. Niebieski to również tradycja, trwałość i ponadczasowość. To jest niesamowite, że odpowiednie zastosowanie lakieru hybrydowego Constance Carroll Prow kolorze niebieskim może nadać tak wiele inspiracji dla Twoich paznokci.

Kolor niebieski jest to odpowiednia i jak najbardziej dobra propozycja na wczesną wiosnę. Właśnie wtedy powracaj do nas siły witalne, energia do działania oraz chęć zmian, nawet tych częściowych. Kolor niebieski dodaje lekkości, świeżości i kojarzy się z pozytywnymi emocjami. Dlatego też tej wiosny śmiało można stosować kolor niebieski na paznokciach, który w idealny sposób odda naszą pasję i energię do działania.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro nie pozostawiają smug, bardzo dobrze się aplikują, specjalnie dobrana konsystencja zapewnia idealne samopoziomowanie się. Gwarantowany efekt nawet do 4 tygodni.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie