Hybrydowe inspiracje – barista

My kobiety w biegu ciągle nie mamy czasu dla siebie. Zabiegane, ciągle w niedoczasie, ciągle coś do zrobienia. Poranna kawa dla wielu z nas to najważniejszy element czynności, które wykonujemy zaraz po przebudzeniu.

Jej zapach oraz smak ma w sobie coś tajemniczego, mistycznego a zarazem kojarzy się z zastrzykiem porannej dawki energii. To jest niesamowite jak zapach porannej kawy wpływa na człowieka, jak pobudza do działania jak inspiruje. Nawet jej zapach czy aromat niesie ze sobą pozytywne emocje, głębie smaku oraz niespotykane uczucia.

Poranna kawa to zastrzyk dodatkowej energii, świeży zapach pobudza, głęboki smak trochę uspokaja i wprowadza w odpowiedni stan i nastrój. Często przy kawie możemy sobie przemyśleć i zaplanować cały dzień, poukładać swoje obowiązki oraz plan pracy. Nie jest łatwo mieć dużo rzeczy na głowie. Poranna kawa to jest tak kultowy już poranny napój, że nie sposób jest tego nie połączyć z odpowiednią kolorystyką paznokci. Paznokcie w kolorach kawowych dodają uroku, krasy, dostojności ale z drugiej strony odpowiednia stylizacja jest w stanie nadać bardzo indywidualnego charakteru.Kolekcja lakierów Hybrydowych Constance Carroll PRO Barista to idealnie dobrane kolory oraz odcienie, które sprawią, że Twoje paznokcie będą wyglądać świeżo, zdrowo i pięknie. Te czasy kiedy kolory kawowe kojarzone były z kolorem naszych babć, ciotek i konserwatywnych osób dawno już przeminął. Teraz kolory kawowe to świeżość,z drowie i uroda – właśnie takie cechy są przypisywane do tych kolorów. Kolor kawowy dodaje niesamowitej elegancji, szyku oraz dostojności.

Barwy i kolory kawowe wracają do łask oraz cieszą coraz większym zainteresowaniem. Odpowiednio przygotowana stylizacja w tych kolorach spełnia najbardziej wysublimowane walory estetyczne. Dlatego propozycja Constance Carroll Pro idealnie wpisuje się w taki charakter stylizacji.

Bez łyka odpowiednio przygotowanej kawy jest już bardzo trudno. Kolory kawowe na pewno stanowić będą piękną i niebanalna kompozycję. Na pewno dodadzą nam nienagannego charakteru, szczególnie w spotkaniach biznesowych. Kolory kawowe to również styl, elegancja ale zarazem energia oraz ciekawa i głęboka barwa.

Lakiery hybrydowe Constance Carroll Pro nie pozostawiają smug, bardzo dobrze się aplikują, specjalnie dobrana konsystencja zapewnia idealne samopoziomowanie się. Gwarantowany efekt nawet do 4 tygodni.

Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie