Czym się rożni cleaner od acetonu

Manicure hybrydowy stał się od dłuższego czasu bardzo modny i pożądany przez wszystkie kobiety. Piękne dłonie i zadbane paznokcie to wizytówka każdej z nas. Do wykonania manicure hybrydowego potrzebne nam będą oprócz lakieru, preparaty którym odtłuścimy nasz paznokieć i zmyjemy warstwę dyspresyjną topu oraz płyn którym usuniemy całkowicie naszą stylizację czyli aceton.
Pytanie jakie od razu się nasuwa jest takie: Czym różni się cleaner od acetonu. Najprościej mówiąc te dwa płyny różnią się przede wszystkim zastosowaniem. W ofercie Constance Carroll znajdziecie najwyższej jakości czysty aceton, dzięki któremu w całkowicie bezpieczny sposób usuniecie lakier hybrydowy z paznokci. Cleaner super shine oraz aceton UV Remover to bez wątpienia najlepsze tego typu produkty na rynku. Dostępne są w trzech objętościach 150ml, 500ml, 1000ml, specjalnie dla Waszego zapotrzebowania. Przy użyciu clenera super shine zapewnicie swojej stylizacji super wysoki połysk i idealne wykończenie.

Płyny i preparaty Constance Carroll Pro mają delikatny zapach i są przyjazne skórze. Musimy pamiętać, że te dwa preparaty są niezbędne w wykonaniu manicure hybrydowego. Aby dobrze przygotować naszą płytkę paznokcia musimy pozbawić jej warstwy lipidowej czyli odtłuścić oraz pozbawić go wody, w tym celu możemy użyć do tego zarówno clenera jak i acetonu. Cleaner Super Shine oraz Aceton UV Remover dzięki specjalnej formule, nowoczesnej mieszance alkoholi, świetnie usuwają warstwę lipidową i wilgotność. Dodatkowo, dzięki odpowiedniej formule zapewniają najlepsze warunki przyczepności na naturalnym paznokciu. Produkty powodują że woda z płytki paznokcia bardzo szybko odparowuje. Doskonale sprawdzają się przy Klientkach z problematycznymi paznokciami, z duża potliwością dłoni.

Płyny i preparaty Constance Carroll Pro będą bez problemu, bardzo dokładnie i szybko zbierały warstwę dyspersyjna, dodatkowo top będzie miał rewelacyjny połysk i odpowiednie walory estetyczne. Nie zostawia pasków i matowych miejsc. Dzięki płynom i preparatom Constance Carroll każdy top nabierze rewelacyjnego blasku. Produkty Constance Carroll Pro można stosować go do wszystkich systemów modelowania paznokci, sprawdzą się także pod zwykłym lakierem, zwiększając jego przyczepność.Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie