Brokatowe Paznokcie Wykonane Lakierami NOX Nails

Witajcie! W tym poście, chcemy się z Wami podzielić opinią, na temat lakierów hybrydowych. Postanowiliśmy przetestować lakiery NOX Nails. Są dostępne na stronie internetowej https://nox-nails.pl/, gdzie znajduje się wiele pięknych kolorków. Wysyłka lakierów była ekspresowa, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie, nic się nie uszkodziło.

Opis lakierów:

  • Pojemność: 7 ml
  • Pigmentacja: dobra (2 cienkie warstwy)
  • Krycie: równomiernie kryje płytkę paznokcia
  • Utwardzanie: UV oraz LED
  • Aplikacja: bezproblemowa
  • Zmywanie: usuwanie w kilka minut za pomocą acetonu, removera bez konieczności piłowania.

Buteleczka ładnie się prezentuje, jest biała. Posiada etykietę, na której zobrazowany jest znajdujący się wewnątrz lakier oraz jego numerek. Pędzelek jest dobrej jakości, nie pozostawia smug, pozwala na równomierne pokrycie płytki paznokcia lakierem.Dobra pigmentacja lakierów pozwala na szybką i przyjemną pracę. Efekt końcowy również jest zadowalający, ponieważ bez większego wysiłku możemy cieszyć się pięknymi paznokciami na długo. Lakiery są godne polecenia. Świetnie sprawdzą się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z hybrydą oraz dla profesjonalistów. Wiele pięknych kolorów, które znajdują się na stronie aż kuszą do zakupu.

My postawiliśmy jednak na bardzo delikatne odcienie. Podczas testowania lakierów, została wykonana stylizacja paznokci z ostatnim bardzo modnym zdobieniem, a mianowicie brokatowym ombre. Jest ono bardzo proste a jakże efektowne. Dodatkowo stylizacja została wzbogacona o biały wzorek na paznokciu palca środkowego. Do wykonania stylizacji zostały użyte kolorki o numerach: 1750, 1748, 2960, 3368.
Udostępnij...

Polecane Dla Ciebie