Beautybox – Nowa Aplikacja dla Kosmetyczek, Która Ułatwi Ci Pracę
Jesteś kosmetyczką, fryzjerką albo makijażystką…? Planujesz szybki powrót do pracy? beautybox może Ci się przydać!

Czy myślałaś kiedyś o tym żeby ułatwić sobie pracę i zamknąć ją całą w jednej aplikacji? Tak – mam na myśli zarówno kalendarz, portfolio, jak i narzędzie do autopromocji. Wszystko w jednym. Brzmi dobrze, prawda? Jeśli tak, to aplikacja beautybox jest stworzona dla Ciebie!

Nie potrzebujesz żadnej instrukcji aby zacząć korzystać z beautybox. Jesteś freelancerem i pracujesz w branży beauty? Ok – wystarczy, że założysz konto, podzielisz się swoim portfolio i… to wszystko! Już jesteś widoczna na mapie i od tego momentu klienci mogą się do Ciebie zapisywać w parę kliknięć. Notes już Ci się nie przyda, a dzwoniący telefon nie przerwie w trakcie pracy – wszystko dzieje się w beautybox!

Jest też beautybox w wersji dla klientów. A jeśli nim jesteś i uwielbiasz dbać o siebie oraz cenisz swój czas no to jasna sprawa, że beautybox sprawdzi się i u Ciebie. Pewnie nie wiedziałaś, że w Twojej okolicy mieszka świetna manicurzystka i akurat ma wolne terminy. A może potrzebujesz fryzjera albo spodobał Ci się efekt po laminacji rzęs u Twojej koleżanki i sama masz ochotę spróbować? Wizyta na jutro? Jasne, załatwione!

Zdjęcie paznokci:  Modne PaznokcieUdostępnij...

Polecane Dla Ciebie